Двигуни для ролет Mosel на радіокеруванні: принцип роботи
У сучасному світі автоматика для захисних ролетів стає все більш затребуваною завдяки зручності та безпеці. Двигуни на радіокеруванні відіграють ключову роль у цій системі, дозволяючи легко керувати становищем ролет з будь-якого зручного місця. Незалежно від того, чи встановлені вони для ролетів на вікнах, дверях або воротах, такі системи забезпечують високу ефективність та надійність у повсякденному використанні. Як працюють двигуни для ролетів Mosel на радіокеруванні, і які переваги вони пропонують, з'ясуємо далі.
Переваги механізмів оснащених автоматикою для ролетів
Як відомо, існують 2 види управління механізмами для ролет та воріт:
- ручний;
- автоматичний.
Зараз другий вид набирає все більшої популярності та причини на це найбільш очевидні.
Зручність користування – можливість керування ролетами з будь-якого місця з дому, машини, з поста охорони тощо. Не потрібно жодних фізичних зусиль, тільки максимум комфорту буквально одним натисканням кнопки!
Швидкість функціонування та комфорт - механізми оснащені автоматикою для захисних ролетів рухаються набагато швидше, ніж на ручному управлінні. Її можна відрегулювати так, щоб після закінчення руху транспорту повністю виключити можливість проходу сторонніх. Немає необхідності підходити до ролет для їх відкриття або закриття.
Безпека – сигнальні лампи, фотоелементи та датчики перешкод захищають від пошкоджень автотранспорт, а у разі потрапляння сторонніх предметів автоматика для захисних ролет миттєво припиняє рух полотна.
Енергоефективність – розумні системи для ролетів можуть автоматично регулювати їхнє становище залежно від часу доби та погодних умов, допомагаючи економити енергію на опалення або охолодження приміщень.
Естетичність та сучасний дизайн – стиль виконання пультів управління автоматикою для ролет, а також відсутність видимих проводів та кнопок на стінах створює гармонійність з елементами інтер'єру.
Термін служби - електропривод для ролет та воріт забезпечує плавний хід стулок та м'яке гальмування перед фіксацією, що дає можливість конструкції довше зберігати свою працездатність та цілісність.
Чим хороші двигуни для ролет Мосел на радіокеруванні та принцип їх роботи
Двигуни для ролет від всесвітньо відомого бренду Mosel в Україні мають великий попит. Вони застосовуються для автоматизації жалюзі, маркіз, захисних ролет, воріт для гаража та ін. Приводи видають мінімальний рівень шуму в процесі роботи, легкі у монтажі та прості у налаштуванні. Всі вироби виготовляються з високоякісних комплектуючих, проходять тестування в екстремальних умовах, що вселяє впевненість щодо надійності та можливості безперебійної роботи самих приводів та автоматика для захисних ролетів протягом тривалого часу. Зразки, що випускаються, в назві яких присутня буква R (Radio) вже оснащені блоком радіокерування. Принципова схема пристрою на прикладі моделі Mosel SEL 60R наведена далі.
Принцип роботи всіх ролетних систем Mosel на радіокеруванні, як і інших виробників досить схожий.
Користувач за допомогою пульта управління (радіопередавача) посилає команди на відкриття або закриття на встановлений у механізмі для ролетів приймач, який декодує їх та передає отримані команди на приводний механізм.
Привідний механізм, що включає двигун для ролет і редуктор, отримавши команду від приймача, починає обертати вал, на який намотується або розмотується ролетне полотно.
Ролетне полотно, що складається з горизонтальних ламелів для ролет і воріт, що мають між собою гнучкі з'єднання, при обертанні валу рівномірно без зсувів піднімається або опускається вздовж напрямних, встановлених з боків отвору в строго вертикальній площині. При повному відкритті/закритті автоматика для ролет сама подасть сигнал на пристрої, що виконують, і припинить роботу двигуна для ролет.
У процесі роботи користувач також може зупинити рух полотна в будь-якому потрібному йому положенні, натиснувши відповідну кнопку на пульті управління. Команда на зупинку буде передана на радіоприймач і далі двигуну для ролет та редуктору, який припинить обертання валу.
Якщо автоматика для захисних ролет буде оснащена ще такими елементами, як датчики перешкод, то в процесі роботи при виявленні будь-яких об'єктів, що заважають на шляху, робота механізму буде зупинена без втручання людини самою автоматикою для ролет з метою запобігання пошкодженням механізму та нанесення травм потрапив у поле бачення. об'єкту.
Зі сказаного висновок напрошується очевидний - у механізмів, оснащених радіокеруванням і автоматикою для ролетів переваг і переваг перед аналогічними системами без такого - є безліч. Однак абсолютно справедливим буде питання — а що станеться, якщо батарейка в пульті сяде або зовсім електрика, що живить автоматику для ролетів відключать у невідповідний момент? Так, дійсно, такий варіант можливий і варто подумати заздалегідь. Слід нагадати, що при знеструмленні мережі для ролет і воріт електропривід спрацює як електрозамок і не дозволить полотну рухатися доти, доки живлення не відновиться. Але і на цей випадок виробники передбачили вихід та розробили механічну систему аварійного розблокування. Таким механізмом оснащуються деякі двигуни для ролет та воріт, наприклад, Mosel SEL 70 КМ NHK, які у разі виникнення описаних ситуацій можна швидко розблокувати за допомогою коміра.
Інтернет-магазин MOSEL MOTOR пропонує купити автоматику для ролетів, а також приводи від компанії зі світовим ім'ям Mosel. Весь асортимент має сертифікати якості та відповідає сучасним вимогам. Менеджери компанії в максимально оперативні терміни нададуть всю необхідну інформацію, запропонують найкращі варіанти, демократичну ціну та організують доставлення. Працюємо як гуртом, так і в роздріб.