Двигуни для ролет: як розпізнати заводський брак конструкції

Сьогодні нікого не здивувати наявністю захисного полотна із ламелей. Для ролетів настав справді золотий час, адже кожен прагне використовувати простір максимально ефективно. І нічого не впоратися з цим завданням краще, ніж горизонтально розташовані ламелі та автоматика для ролетів «Мосел». Особливо якщо врахувати, що компанія-виробник пропонує широкий асортимент моделей. Можна придбати як внутрішньовальний електропривод для ролет на вікно, а й навальні двигуни для ролет і воріт великих розмірів.
Але в цій статті ми поговоримо не про те, чому саме такі популярні полотна з ламелей, і навіть не про те, наскільки ефективна автоматика для ролет. Тема цієї статті – заводський брак. Звісно, інтернет-магазин MOSEL MOTOR вкрай рідко стикається з такою проблемою. Але попереджений – значить озброєний. Ми розповімо, як розпізнати підробку, виявити заводський брак і що з такою проблемою робити клієнтам компанії Mosel в Україні.
Причини популярності автоматики для захисних ролетів Mosel
Зверніть увагу, що компанія Mosel пропонує якісну автоматику для захисних ролет.
Причому, переваги полягають у різноманітності асортименту, а й у особливостях електроприводів. Так, двигуни для ролет та воріт від бренду «Мосел» вважаються:
- практично безшумними;
- здатними забезпечити виняткову рівність ходу;
- розрахованими на широкий діапазон робочих температур (від -25 до +70 градусів за Цельсієм);
- довговічними.
Одним словом, це дійсно зручна та практична автоматика для ролетів. Це робить її особливо популярною в Україні. А високий попит завжди має зворотний, темний бік. Є чимало постачальників, які не гребують пропонувати підробки або завозити техніку неофіційно. Зрозуміло, про якість у такій ситуації говорити складно. Щобільше, деякі постачальники готові дешево придбати справжній доведений заводський брак, щоб перепродати в Україні за стандартною ціною.
Як придбати електропривод для ролет на вікна в Україні
Насамперед якщо ви хочете придбати саме автоматику для захисних ролетів «Мосел», зверніть увагу на постачальника. Ці двигуни для воріт виробляються в Туреччині, тому безпосередньо контактувати з виробником, напевно, не вийде. На допомогу прийдуть офіційні представники. Наприклад, інтернет-магазин MOSEL MOTOR. Щоб переконатися в надійності постачальника, варто:
- ознайомитись з відгуками попередніх клієнтів;
- оцінити кількість торгових позицій;
- подивитися на клієнтоорієнтованість.
Як правило, надійний постачальник автоматики для воріт або електроприводів для ролет на вікно пропонує багатий вибір торгових позицій, високий рівень сервісу і має гарну репутацію.
На що звернути увагу в момент придбання двигуна для ролет та воріт
Отже, щоб не потрапити на зловмисників при покупці окремого електроприводу для ролетів на вікно або цілої партії двигунів для воріт, маркіз, жалюзі, рекомендуємо уважно ознайомитися з документацією. Зверніть увагу на:
- серійні номери (вони повинні співпадати в паперах та на самому виробі);
- мову, якою написана інформація;
- якість супровідної документації, упаковки двигуна, матеріалів виготовлення.
Також бажано перевірити маркування та технічні параметри автоматики для захисних ролетів. Перш за все це крутний момент і швидкість: перша цифра в маркуванні (наприклад, SEL40-S10) вказує на крутний момент (10 Нм), а друга - на швидкість обертання. Невідповідність цих параметрів заявленим характеристикам, наприклад, недостатній момент для підвищення ваги полотна, може бути ознакою браку.
Варто переконатися у діаметрі валу автоматики для ролетів. Перевірте, чи вал двигуна відповідає розміру (40, 60, 70 або 102 мм). Помилка тут може вказувати на помилки у збиранні, заміну деталей, підробку в принципі.
Тестуємо автоматику для ролетів «Мосел» на наявність несправностей
Якщо ви отримуєте двигуни для ролет та воріт поштою, перевірити його на заводський брак можна простим тестуванням. Наприклад, варто включити електропривод та:
- послухати його роботу (якщо він галасливий – є проблема);
- оцінити плавність ходу (ривки та заклинювання неприпустимі);
- перевірити механізм аварійного відкриття у дії.
Також рекомендуємо уважно оглянути саму автоматику для захисних ролетів щодо механічних пошкоджень. Можливо, жодного бракуу спочатку не було, а некоректне звернення призвело до сколів, тріщин чи деформації. Зрозуміло, подібний електропривод для ролетів на вікно краще повернути постачальнику, навіть якщо виробник техніки – Mosel.
Який заводський брак може бути у двигуна для ролет та воріт
Як уже було сказано, заводський брак – велика рідкість у випадку з автоматикою для ролетів Mosel. Проте всяке буває. Якщо така проблема є, як правило, вона пов'язана з:
- ушкодженням електроніки (радіоуправління працює некоректно);
- деформацією валу (через це він не входить до ролетного механізму).
Тому дуже уважно вивчайте документацію, проводьте візуальний огляд, а також тестування нового електроприводу для ролетів на вікно. До речі, хоч і мінімальна, але існуюча вірогідність заводського браку – це ще один аргумент проти власноручного монтажу автоматики для захисних ролетів в Україні. Тим більше, що безліч компаній пропонують не тільки двигуни для ролетів, а й послуги з їхнього встановлення.
Що робити, якщо знайдено заводський брак електроприводу з інтернет-магазину MOSEL MOTOR
Якщо ви виявили, що автоматика для захисних ролет "Мосел" має заводський дефект, не варто намагатися виправити його самостійно. Багато умільців в Україні цілком готові «тут припаяти, там підкрутити». Інтернет-магазин MOSEL MOTOR настійно не рекомендує займатися самолікуванням. Якщо ваші спроби не досягнуть успіху, ви все одно зверніться до постачальника. Тобто до нас. Однак, після втручання в конструкцію електроприводу для ролетів на вікно, ми вже нічим не зможемо вам допомогти. Тому що довести виробнику наявність заводського браку в автоматиці для ролетів «Мосел» буде неможливо.
Таким чином, як тільки ви запідозрили несправність двигуна для ролет та воріт, який був придбаний у нашому інтернет-магазині, негайно зв'яжіться зі співробітниками MOSEL MOTOR. Ми обговоримо ситуацію та знайдемо вирішення проблеми, яка повністю влаштує нашого клієнта.
До речі, якщо брак було придбано в іншого постачальника, алгоритм дій залишається тим самим. Зв'яжіться із його співробітниками.
Також можна звернутися до офіційного представництва Mosel в Україні.