Як підібрати найбільш «легку» у використанні ролетну автоматику

Якщо ще відносно недавно для захисту крихкої шибки або входу в гараж використовувалися громіздкі та важкі конструкції, то сьогодні настав час для ролетів. Це особливий варіант, адже йому не потрібно багато простору, як орним воротам, або ручного управління, як класичним віконницям. Сьогодні для ролет та воріт повсюдно використовуються компактні електричні мотори. При цьому все ще можлива експлуатація без додаткового обладнання.
Проте, автоматика для захисних ролетів точно коштує своїх грошей. Її наявність дозволяє набагато продовжити термін служби конструкції, а також значно підвищити рівень комфорту. Самі ролети є полотном з горизонтально розташованих ламелей, які згортаються в рулон і ховаються в короб. Останній розміщується нагору отвором, віконного або дверного. Це дозволяє максимально ефективно використовувати навколишній простір. Очевидно, що підняти та опустити полотно можна і вручну, двигуни не обов'язкові. То що дає автоматика для ролетів?
У цій статті ми поговоримо про переваги, які дає електропривод для ролетів на вікна. Також ви дізнаєтеся, яка модель буде найлегшою в експлуатації. А підібрати продукцію «Мосел» можна через однойменний інтернет-магазин MOSEL MOTOR.
Де і чому автоматика для захисних ролет справді необхідна
Як ми вже говорили, двигуни для ролет та воріт продовжують термін служби та підвищують комфорт. Чому так відбувається? Головна проблема, яка характерна для ролет і воріт такої конструкції, полягає у схильності до перекошування та заклинювання, якщо швидкість руху полотна відрізняється на різних ділянках. Простіше кажучи, полотно з ламелей має намотуватися на вал одночасно. Очевидно, що чим ширший отвір, тим складніше забезпечити цю рівномірність руху. Саме цю проблему повністю вирішує автоматика для захисних ролетів. Але це не все.
Але є ситуації, в яких електропривод для ролету необхідний навіть на вузькі вікна. Наприклад, якщо йдеться про квартиру у багатоповерховій будівлі. Підіймати та опускати полотно вручну може бути небезпечно або взагалі неможливо.
Таким чином, є ситуації, в яких наявність автоматики для ролетів Mosel бажана і ситуації, в яких воно просто необхідне.
Що необхідно врахувати при виборі автоматики для ролетів
При виборі автоматики для захисних ролет діє кілька правил. По-перше, відповідність потужності електроприводу навантаження. На цей момент компанія «Мосел» пропонує внутрішньовальні та навальні двигуни для ролет та воріт. Перші розраховані на комерційне та побутове використання, їх навантаження обмежуються гаражними воротами в будинку та великими вітринами в торгово-розважальних центрах. При цьому внутрішньовальна автоматика для ролет, яка добре представлена в інтернет-магазині MOSEL MOTOR, розділена по діаметру валу. Найменший варіант підійде тільки як електропривод для ролет на вікно або для жалюзі, а найбільше - це вже вітрини та великі ворота.
Навальні двигуни для ролетів розраховані на промислові об'єкти. Вони підійдуть для воріт до приміщень, у яких стоїть техніка спеціального призначення, що має особливо великі габарити.
Використання електроприводу для ролет на вікна: найзручніший варіант Mosel
Якщо під словом «легка» для використання автоматика для захисних ролет «Мосел», ви маєте на увазі «зручна», вибрати електропривод не важко.
Причому незалежно від призначення. Він може бути необхідний для ролетів на вікно або для воріт на промисловому підприємстві. У будь-якому випадку, двигуни доведеться вибирати за способом керування. На цей момент вся автоматика для ролетів Mosel може керуватися:
- вручну (кнопка розташована поблизу конструкції);
- з пульта дистанційного керування (до ста метрів прямої видимості);
- комбіновано (кнопка + пульт, також можливе додавання аварійного відкриття вручну).
Ідеальним варіантом для максимально легкого керування електроприводом для ролет та воріт залишається комбінований варіант. Це дозволяє керувати ролетами:
- безпосередньо на місці, якщо пульта немає під рукою;
- віддалено, якщо ви не знаходитесь поблизу ролет;
- за допомогою важеля аварійного відкриття, у разі відключення електрики (що в Україні цілком можливо).
Зверніть увагу, що ще більше підвищити зручність експлуатації двигуна для ролетів теж можна. Якщо ви використовуєте систему розумний будинок, автоматика для захисних ролет Mosel просто інтегрується до неї. Надалі керувати двигунами можна буде голосом або автоматично, відповідно до існуючих сценаріїв. Причому можна з'єднати окремі електроприводи в групи.
Чи варто встановлювати двигуни для ролет та воріт «Мосел» власноруч
Хоча конструктивно електропривод для ролетів на вікно від інтернет-магазину MOSEL MOTOR досить простий, власноручний монтаж настійно не рекомендується. По-перше, установка передбачає роботу з електричною проводкою, а ураження струмом – не жарт. По-друге, деякі помилки можуть призвести до пошкодження автоматики для захисних ролетів. Продукція «Мосел», звичайно, не дорога (що теж є великою перевагою), але все ще вартує грошей. Прикро буде, якщо ви зіпсуєте новий двигун для ролет з необережності.
Нарешті, після підключення, автоматика для ролетів Mosel потребуватиме налаштування. У мережі величезна кількість статей та рекомендацій, але варто подивитися на роботу спеціаліста хоча б раз. Тим більше, що більшість майстрів не відмовлять у раді.
Інтернет-магазин MOSEL MOTOR: краща автоматика для ролет в Україні
Важливо розуміти, що хоча автоматика для захисних ролет від турецької компанії «Мосел» виключно зручна і надійна, брати її варто тільки у перевірених постачальників. В Україні це інтернет-магазин MOSEL MOTOR. Річ у тому, що будь-яке, навіть найякісніше обладнання, може вимагати заміни або технічного обслуговування. А офіційний представник виробника – це стовідсоткові гарантійні зобов'язання. Таким чином, звертаючись до нашого інтернет-магазину ви нічим не ризикуєте. Ви зможете купити автоматику для ролет та воріт Mosel з повним комплектом супровідної документації, обговорити нюанси монтажу, а також мати гарантії на непередбачений випадок.
Вибирайте якісні двигуни для ролет та воріт від виробника. Найнадійнішим варіантом у нашій країні є електроприводи "Мосел".