Двигуни для ролет Mosel 102
Ролетні системи — це конструкції, які можуть бути встановленими у всі або на всі отвори практично будь-яких розмірів, там, де потрібна безпека від крадіжок чи захист від примхливих погодних умов, або стоїть питання покращення теплоізоляції приміщення. Ще одним фактором популярності э функціональність та надійність конструкцій. Принцип роботи, методи монтажу, вузли та механізми, що виробляються різними фірмами, ідентичні за своєю будовою або дуже схожі. Тому в статті за зразок візьмемо продукцію відомого на весь світ виробника двигунів для ролет mosel.
Принцип роботи та конструкція ролетних механізмів
Гнучко з'єднані між собою рухомі ламелі при відкритті рухаються вгору по вертикально закріпленим з боків отвору напрямним і намотуються на встановлений на самому верху ролетної системи горизонтальний вал. Весь механізм від впливу негативних чинників ззовні захищається коробом. Будова та принцип нескладні та зрозумілі. Але як активувати роботу? Існує 2 варіанти:
-
механічним шляхом;
-
за допомогою електродвигуна.
У першому випадку можуть застосовуватися стрічкові, шнурові, кордові, комірні та інші види механізмів керування ролетами. Для невеликих отворів (вікна, вхідні двері) це буде цілком раціональним та прийнятним рішенням.
У другому — внутрішньовальні електроприводи, наприклад, такі як двигуни для ролет мосел різних серій та призначення. Розглянемо їх дуже коротенько.
Двигун для ролет Mosel 40 — використовується для встановлення ролетних систем, що не перевищують площі 6 м². Зазвичай не комплектуються редуктором, тому що у більшості випадків встановлюються на невеликі віконні отвори.
Двигун для ролет Mosel 60 — встановлюється на ролетні системи, площа яких складає до 10 м² або у разі комплектації полотнин з екструдованим профілем. Підходить для маркіз та рулонних штор.
Двигун для ролет Mosel 70 — застосовується найчастіше для гаражних ролетних воріт з профілями від AR-55 мм до AR-77мм. У цій конфігурації двигун для ролет мосел має потужний редуктор, що сприяє тривалій експлуатації обладнання.
Двигун для ролет Mosel 102 — у своєму сегменті привід є одним із найпотужніших. За допомогою нього в дію наводяться ролетні ворота ангарних приміщень, промислових, громадських будівель, комерційних об'єктів.
На останніх — двигунах для ролет мосел 102 серії зупинимося докладніше, тому що ними можуть обладнуватися ролетні системи, що за показниками перевищують стандартні.
Характеристики двигунів для ролет mosel 102
Відразу слід зазначити, що в маркуванні двигунів для ролет мосел 102 серії можна знайти дві різні літери: S - standard (стандартна версія) M - manual (з ручним способом розблокування).
Нижче представлені розміри та схема пристрою двигуна для ролет Mosel 102 М
Основні характеристики двигунів для ролет Mosel 102 S можна переглянути в таблиці:
Основні характеристики двигунів для ролет Mosel 102 M можна переглянути наступній таблиці:
Артикул внутрішньовального приводу двигунів для ролет мосел 102 зазвичай виглядає так: тип мотора (SEL), діаметр валу (mm), наявність функцій (Sandart/Manual), крутний момент (Nm), швидкість обертання валу (rpm). Таким чином, маркування двигуна для ролет Mosel 102/M330/8 означає, що цей привід:
-
102 — підходить для монтажу всередину валу ролетного механізму з таким діаметром;
-
М — оснащений ручним розблокуванням;
-
330 — крутний момент (Nm);
-
8 — швидкість обертів валу (rpm).
Ще однією важливою характеристикою двигунів для ролет mosel 102 є така характеристика, як максимально допустиме навантаження.
Додатково варто зазначити, що двигуни для ролет Mosel 102/M330, як і вся 102 серія загалом:
-
у процесі роботи створюють мінімальний рівень шуму;
-
мають плавний хід і та не мають ривків і заїдань в процесі роботи;
-
прості в обслуговуванні та за умов можуть довго слугувати;
-
належать до пристроїв з високим рівнем ремонтопридатності.
Ще дуже важливо, що двигуни для ролет мосел 102 серіі можуть бути автоматизовані.
Де застосовуються двигуни для ролет Мосел
Коротенько, де і для чого можуть застосовуватися внутрішньовальні приводи Мосел від серії SEL 40 до двигунів для ролет Mosel 102/M330:
Жилі приміщення — вікна та двері будинків та квартир: для безпеки, покращення звукоізоляції, захисту від сонця та спеки в літню пору та навпаки, збереження тепла — взимку.
Комерційні будівлі — магазини, офіси та торгові центри: для захисту вітрин та вхідних дверей, особливо в неробочі години.
Гаражі та складські приміщення — для безпеки та зручного доступу.
Промислові об'єкти — заводи, фабрики, підприємства: для збереження обладнання й матеріалів від несприятливих навколишніх умов та крадіжок.
Громадські будівлі — школи, лікарні та інші установи: для захисту вікон та дверей, а також створення комфортніших умов всередині приміщень.
Мобільні конструкції — кіоски, павільйони та інші торгові заклади: для забезпечення безпеки товарів.
В Україні інтернет-магазин MOSEL MOTOR пропонує широкий асортимент приводів, які підходять для монтажу в ролетні системи з невеликими ламельними полотнинами до двигунів для ролет Mosel 102/M330 та 500, призначення яких — закривати собою отвори в десятки квадратних метрів. Демократичні ціни, швидке оброблення замовлень, професійні консультанти, здатні надати всю інформацію стосовно продукції — все це Ви знайдете в Мосел.
- Різновиди та особливості двигунів для ролет серії Mosel 70У статті поговоримо про двигун «Мосел» 70. Про переваги та основні технічні характеристики серії.Повна версія статті