Відмінності двигунів для ролет серії Mosel 40
Двигуни для ролет Mosel 40 є першими із серії внутрішньовальних моделей, які, здебільшого, призначені для побуту та торгівлі. У групі можна знайти вироби, які використовуються для підняття та опускання ролет, римських штор, маркіз та жалюзі. Також ряд моделей підійде для гаражних воріт із ламелей (але не приводи Mosel 40/S10 або Mosel 40/R10).
У цій статті ми поговоримо саме про «Мосел» 40, які можна придбати в Україні з гарантією якості через каталог нашого інтернет-магазину MOSEL MOTOR. Ви дізнаєтеся про переваги даної конструкції, а також про основні технічні характеристики. Це дозволить зрозуміти, який двигун для ролет Mosel варто вибрати.
Переваги двигунів для ролет «Мосел»
Незалежно від діаметра валу, а цифра в назві двигунів для ролет Mosel 40 вказує саме на нього, вся автоматика «Мосел» має однакові переваги. Так, різні моделі розраховані на різні навантаження, є відмінності й в управлінні. Однак ключові плюси, завдяки яким все більше людей шукають та встановлюють саме двигун для ролет Mosel, залишаються однаковими для всієї продукції. Серед переваг:
-
рівномірний рух полотна по всій довжині;
-
практично безшумна робота;
-
простота монтажу;
-
висока надійність та простота в експлуатації.
Всі ці якості характерні і для Mosel 40/S10 і для Mosel 40/R10, вони не тільки роблять ваше життя значно комфортнішим, але й продовжують термін служби ролетного полотна. Адже перекошування і, як наслідок, заклинювання ламелів у коробі сприяє прискореному зношування всієї конструкції в цілому.
А ще двигун для ролет «Мосел» можна інтегрувати в систему розумного будинку. У цьому випадку комфорт вийде на абсолютно новий рівень, а можливість використання різних сценаріїв дозволить збільшити ефективність енергоспоживання у вашому будинку.
Де стане в пригоді двигун для ролет Mosel в Україні
Якщо йдеться про двигуни для ролет Mosel 40, то основною сферою стане повсякденне життя. Такий привід знадобиться у житлових та офісних приміщеннях, а також у сфері торгівлі та послуг. Зверніть увагу, що обидва різновиди (й Mosel 40/S10, й Mosel 40/R10) розраховані лише на ролети та рулонні штори. Для гаражних воріт або великого маркіза буде потрібна інша продукція з асортименту інтернет-магазину MOSEL MOTOR (й вона є).
Хоча в побуті, де штори та роль-ставні часто розташовані в доступних місцях та не відрізняються великими розмірами, можна обійтися й ручним управлінням, не варто недооцінювати двигун для ролет Mosel. Як частина розумного будинку він здатний зберігати тепло чи прохолоду в житлі, щоб знизити споживання електрики, імітувати наявність мешканців у приміщенні, піднімати та опускати полотно за сигналом (у тому числі й голосовим).
А ще, двигун для ролет «Мосел» з дистанційним пультом управління навіть без усяких смарт пристроїв буде незамінним у будинку, де проживають люди з обмеженими фізичними можливостями.
Mosel 40/S10 та Mosel 40/R10: схожості та відмінності внутрішньовальних двигунів для ролетів Mosel 40
Отже, двигуни для ролет Mosel 40 включають дві групи моделей. У першу входять електроприводи, що керуються натисканням стаціонарної кнопки. Друга включає пристрої з пультом радіокерування. Відповідно, це Mosel 40/S10 та Mosel 40/R10. Між собою вони відрізняються лише окремими параметрами. Так, це стосується параметрів L1/L2 (технічні розміри), які в першому випадку становлять 457/444, а моделі з дистанційним керуванням – 577/564. І, зрозуміло, способом управління, так як у моделі, що працює від кнопки, відсутній приймач між кінцевиком та конденсатором (що повною мірою пояснює відмінність у габаритах).
В іншому ці двигуни для ролет «Мосел» повністю ідентичні:
-
крутний момент 10;
-
швидкість обертання валу 17;
-
діаметр валу 35;
-
робоча напруга 230;
-
частота струму 50;
-
споживані потужність та струм 121 та 0,53;
-
робочий час 4;
-
ступінь захисту IP44;
-
кількість оборотів 30.
Й обидва різновиди можна знайти в інтернет-магазині.